Bu sayfada satılık saha, rödovanslı ya da ortaklı girmek isteyenler için sahalar ile sahaların bilgileri yazmaktadır. Sahalar ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz

Gündüz 12:00-17:30 arasında aramanız şartıyla

555-845-7799 numaralı telefondan ya da whatsapptan ulaşabilirsiniz.

ya da orkun.turgay@yahoo.com a mail atabilirsiniz.

Sahalar hakkında sözlü bilgi verildikten sonra sözleşme yapılmadan iş yapılmaz. Sözleşme şartlarına göre aksiyon alınır.

                      ############## HAZİRAN 2022 İLANLARI ##############

1-[SATILIK SAHA]: Erzurum’da yola 100 m mesafede, 32-34% tenörde, jeolojik etüdü akademisyene yaptırılmış ve hoca olumlu görüş belirtmiş Krom sahası işletme ruhsatlı izinleri alınmış, faal durumda makina parkı ve ekipmanları ile birlikte toptan satılık.

2-[RÖDOVANSÇI]: Kütahya’da 30+ tenörde, jeoloji, jeofizik ve rezerv çalışmaları yapılmamış, işletme ruhsatı alınmış sahadan mal alınmış ve halen yurt dışında malın alıcısı olan manganez sahasına %14 rödovans payı + bir miktar para ile girecek rödovansçı aranıyor.

3-[TİCARET]:40+ Tenör üzerinde belirlediğiniz miktarda manganez cevheri Ankara’dan yurt dışına gönderilir, 40+ Tenör üzerinde aylık 1000 ton 0-14mm tane boyunda manganez yurt içinde çeşitli lokasyonlardan yurt dışına tedarik edilir.

4- [RÖDOVANSÇI]: Denizlide (30+) /35-42 tenörde 1200 hektarlık manganez sahasına rödovansçı aranıyor.

Jeoloji, jeofizik çalışmaları yapılmamış ve  sahanın rezervi belli değildir %12 rödovans payı + bir miktar para ile saha giriş şartı vardır.

5-[ORTAKLIK]: Kırşehir merkeze çok yakın lokasyonda, jeolojik etüdü akademisyene, jeofizik etüdü akademisyene yaptırılmış ve olumlu görüş alınmış sahada sondajları yapılmış ve yeni sondajlar yaptırılacak olan işletme ruhsatındaki ALTIN sahasına ortak aranıyor.

6-[ORTAKLIK/SATIŞ]: Kastamonu’da ortalama 23 tenörde mangan sahası satılık ya da ortaklık için alıcısını beklemektedir. Saha 12 ay çalışabilecek durumda ve zenginleştirme tesisi kurulabilecek düzeydedir. Zenginleştirme için belirli maliyetin çok üzerinde zenginleştirme sonrası 30.000.000 $ potansiyeli mevcuttur. Zenginleştirme için gerekli test ve etütler saha sahibi tarafından yapılacağı taahhüt edilmektedir. İşi takip edebilecek bir ortak ya da sahayı tümden satın alabilecek biri aranıyor.

7-[SATIŞ]: Balıkesir’de 1250 hektarlık işletme izni, çed raporları tam hali hazırda işletilmekte olan sahanın 1/4’ünde 300.000 ton rezervi olan %41,58 Mn tenör gelmeye başlayan saha satılıktır.