fbpx

PARTNERSHIP/İŞ ORTAKLIĞI

Jeomodel, kuruluşundan sonra 2022 yılında iş ortaklığı yolu ile çalışma modeline geçmiştir. İş ortakları ile madencilik, tarım, jeotermal ve hidrokarbon sektörlerinde probleme yönelik projelerin tanımlanması, iş akışının belirlenmesi ve tatbik edilmesine yönelik olarak çözümler üretmektedir.

Jeomodel’in iş ortağı olmak isterseniz sosyal medya(linkedin, facebok, instagram, twitter ve whatsapp) üzerinden bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz ya da jeomodel@aol.com adresine mail atabilirsiniz.

1-Altınpeşinde ve NİMA Makine

https://altinpesinde.com bireysel ve büyük-orta ölçekte plaser altın madenciliği yapan kişiler ve kurumlar için gerekli her türlü makine-ekipman araç-gereç tedariği yapan ve online ortamda satışını sunan e-ticaret sitesidir.

NİMA MAKİNE Plaser altının çıkarılması için gerekli büyük-orta ve bireysel ölçekte makine ve ekipman üreten şirkettir. NİMA şu ana kadar 16 Afrika ve Ortadoğu Ülkesine ekipman satışı gerçekleştirmiştir.

2- Ahmet Kargın (CBS Uzmanı ve Eğitmeni)

Ahmet Kargın, uzun yıllar boyunca CBS uzmanlığı yapmış ve sonrasında CBS üzerine youtube’dan anlatımlar yaptıktan sonra ün sahibi olmuş ve UDEMY gibi online platformlarda çeşitli amaçlara yönelik online CBS kursları vermektedir.

Ahmet Kargın Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/channel/UCEXgMpF45JzZtBIsPXgRQrQ